Skoči na glavno vsebino

Teden otroka

V tem tednu od 2. do 6. 10. 2023 smo na šoli v okviru Tedna otroka pripravili različne dejavnosti. Letošnja tema je bila: Zakaji in zatoji radovednosti. Otroke smo spodbujali k temu, da so bili še bolj radovedni kot sicer. Učiteljem so zastavljali različna vprašanja, na katere so jim pisno odgovarjali, sestavljali so razredne kvize in se med seboj veliko družili. Na svetovni dan otroka smo izpeljali skupinsko poslikavo igrišča s kredami. V tem tednu smo obeležili tudi svetovi dan učiteljev, danes pa smo se v podporo osebam s cerebralno paralizo z zelenimi baloni, v zelenih oblačilih skupaj sprehodili do starega mestnega jedra. Teden smo zaključili s tradicionalno tekmo med dvema ognjema in vlečenjem vrvi, kjer so zmago slavili učenci nad zaposlenimi.

(Skupno 229 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost