Zaposleni

Za splošne informacije o šoli in splošne telefonske številke obiščite stran O šoli.

V šolskem letu 2018/2019 smo na OŠ Antona Janše Radovljica zaposleni:

ZAPOSLENI OSNOVNA ŠOLA ANTONA JANŠE RADOVLJICA 2018/2019
Ime in priimek zaposlenega funkcija, delovno mesto delovni čas, dopolnjevanje, opombe kontakt
1. Jelena HORVAT ravnateljica  7.00–15.00 jelena.horvat@os-antonajanse.si
2. Mag. Gregor SKUMAVC pomočnik ravnateljice 7.00 – 15.00 gregor.skumavc@os-antonajanse.si
3. Saša JALEN svetovalna delavka 7.00 – 15.00

sasa.jalen@os-antonajanse.si

04 537 49 14

051 432 876

4. Peter KOLMAN knjižničar  OŠ Lesce peter.kolman@os-antonajanse.si
5. Ana PRAPROTNIK logopedinja DSP vrtec, OŠ ana.praprotnik@os-antonajanse.si
6. Bine BALOH NVO fizioterapevt Čet/pet 04 / 537 49 10
7. Špela delovna terapevtka tor 04 / 537 49 10
  Učitelji razredniki v nižjem izobrazbenem standardu:
8. Janja UREVC 1./2./3. razred Razrednik, knjižnica janja.urevc@os-antonajanse.si
9. Tadeja HIKEL 2. uč. v 1. razr. tadeja.hikel@os-antonajanse.si
10. Mag. Manica PISEK 4. razred Razrednik manca.pisek@os-antonajanse.si
11. Nina KOROŠEC 5. razred Razrednik, pred. pouk nina.korosec@os-antonajanse.si
12. Nataša MODRIČ 6./7. razred Razrednik, pred. pouk natasa.modric@os-antonajanse.si
13. Januša MAROLT 8. razred Razrednik, pred. pouk janusa.marolt@os-antonajanse.si
14. Martina GOLC 9. razred Razrednik, pred. pouk martina.golc@os-antonajanse.si
  Predmetni učitelji v NIS:
15. Tadej MARKELJ 4./5.- 9. razred ŠPO, RAČ. –  inform. tadej.markelj@os-antonajanse.si
16. Tadeja PETERNEL 4.- 9., LUM, TIT – 6.-9. r tadeja.peternel@os-antonajanse.si
17. Vilma STUBELJ 1.-9 .razred, OVI 2/3/4/5 GUM vilma.stubelj@os-antonajanse.si
  Učitelji v posebnem programu:
18. Barbara BERLOT PPVI 1 posebni program VI barbara.berlot@os-antonajanse.si
19. Mag. Tadeja RUPAR PPVI  1/2 posebni program VI tadeja.rupar@os-antonajanse.si
20. Irena KNEŽEVIČ PPVI 2 posebni program VI irena.knezevic@os-antonajanse.si
21. Maja ODAR PPVI 1/2 posebni program VI maja.odar@os-antonajanse.si
22. Mateja POTOČNIK PPVI 2/3/4 posebni program VI mateja.potocnik@os-antonajanse.si
23. Mateja ŠPORN VALENČIČ PPVI  2/3/4 posebni program VI mateja.sporn@os-antonajanse.si
24. Tadeja ŠTULAR PPVI 3/4/5/6 posebni program VI tadeja.stular@os-antonajanse.si
  OPB
25. Mag. Ana JUVAN OPB NIS PPVI (gib. vzg.) ana.juvan@os-antonajanse.si
26. Dr. Suzana ŠPENDAL OPB NIS OPB suzana.spendal@os-antonajanse.si
27. Teja KLINAR OPB NIS OPB teja.klinar@os-antonajanse.si
28. Miro FEKONJA OPB PP PPVI miro.fekonja@os-antonajanse.si
29. Barbara ZAVRŠNIK OPB PP OPB barbara.zavrsnik@os-antonajanse.si
30. Katja STAMENKOVIČ OPB PP OPB katja.stamenkovic@os-antonajanse.si
31. Marja JEŠE JALEN OPB PP OPB marja.jese@os-antonajanse.si
  MOBILNO DELO – DODATNA STROKOVNA POMOČ
32. Mojca LAVTAR Vrtec Bled, Gorje, Bohinj Dodatna strokovna pomoč mojca.lavtar@os-antonajanse.si
33. Eva Marjeta JEKOVEC PREŠERN OŠ Lesce Dodatna strokovna pomoč eva.jekovec@os-antonajanse.si
34. Mateja STOŠICKI OŠ Bled Dodatna strokovna pomoč mateja.stosicki@os-antonajanse.si
35. Leja MEHMEDOVIČ OŠ Žirovnica, Lesce Dodatna strokovna pomoč leja.mehmedovic@os-antonajanse.si
36. Urša ZUPAN Vrtec Radovljica Dodatna strokovna pomoč ursa.zupan@os-antonajanse.si
37. Simona PINTAR OŠ Bohinj Dodatna strokovna pomoč simona.pintar@os-antonajanse.si
38. Mirjam POLJANŠEK OŠ Tržič, vrtec Tržič Dodatna strokovna pomoč mirjam.poljansek@os-antonajanse.si
39. Ema PALOVŠNIK OŠ Lesce, Gorje, Bohinj Dodatna strokovna pomoč ema.palovsnik@os-antonajanse.si
 40. Sabina KLEMENČIČ Waldorfska šola, OŠ Križe Dodatna strokovna pomoč sabina.klemencic@os-antonajanse.si
Bine BALOH šola – terapevtsko delo Fizioterapevt
Špela DEBEVEC šola – terapevtsko delo Delovna terapevtka
VARUHI – NEGOVALCI, JAVNA DELA
Ime in priimek delovni čas del. mesto kontakt
41. Polona OVSENEK 6.45 – 14.45 varuhinja polona.ovsenek@os-antonajanse.si
Katja STAMENKOVIČ 7.45 –  11.45 varuhinja
Barbara ZAVRŠNIK 7.45 – 11.45 varuhinja
42.  Maja HOMEC 7.45 – 14.45 varuhinja maja.homec@os-antonajanse.si
43. Špela DOLENC RAKOVEC 7.15 – 12.15 varuhinja spela.dolenc@os-antonajanse.si
44. Martina OSTERMAN STRITIH 6.45 – 14.45 javna delavka martina.osterman.stritih@os-antonajanse.si
TEHNIČNI DELAVCI
45. Marjana MRAK 7.00–15.00 računovodkinja 04 / 537 49 13
marjana.mrak@os-antonajanse.si
46. Bojana KEREZ 7.00–15.00 tajnik 04 / 537 49 10
bojana.kerez@os-antonajanse.si
47. Goran MODRIČ 6.00–14.00 hišnik, voznik 04 / 537 49 10
48. Blaž SREČNIK 5.40–7.40, 14.00–17.00 voznik 04 / 537 49 10
49. Ines KRAJNC 7.00–15.00 kuharica, čistilka 04 / 537 49 10
50. Viktorija ČOPIĆ 6.00–11.00 čistilka 04 / 537 49 10
51. Andreja LEBAR 15.00–22.00 čistilka 04 / 537 49 10
52. Ivan POGAČAR 6.40-7.45, 14.00-16.10 voznik 04 / 537 49 10

Zadnja sprememba imenika: 13. september 2018

Delite vsebino:
Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest