Dnevi dejavnosti

ŠOLSKI PROGRAM

 

Kulturni dnevi

razred št. dejavnost termin nosilec – organizator
1./2. razred 1. Rdeča Kapica (Eva Černe in Klemen Torkar) 21.12. 2016 Janja
2. Peter in volk 11. 4. 2017 Vilma
3. Obisk Narodne galerije v Ljubljani (delavnice) 3. 2. 2017 Peter, Marja
4. Obisk Prešernove rojstne hiše februar Janja
3. razred 1. Rdeča Kapica (Eva Černe in Klemen Torkar)  21. 12. 2016 Janja
2. Peter in volk 11. 4. 2017 Vilma
3. Obisk Narodne galerije v Ljubljani (delavnice) 3. 2. 2017 Peter, Marja
4. Božično-novoletno praznovanje 23. 12. 2016 Manca
4./5. razred 1. Rdeča Kapica (Eva Černe in Klemen Torkar) 21. 12. 2016 Janja
2. Ljubezen je  zraku 20. 10. 2016 Vilma
3. Obisk Narodne galerije v Ljubljani (delavnice) 3. 2. 2017 Peter, Marja
6./7. razred 1. Rdeča Kapica (Eva Černe in Klemen Torkar)  21. 12. 2016 Janja
2. Ljubezen je v zraku 20. 10.2016 Vilma
3. Obisk Narodne galerije v Ljubljani (delavnice) 3. 2. 2017 Peter, Marja
8. razred 1. Ljubezen je v zraku (Cankarjev dom) 20. 10. 2016 Vilma
2. Obisk Narodne galerije v Ljubljani (delavnice) 3. 2. 2017 Peter, Marja
9. razred 1. Ljubezen je v zraku (Cankarjev dom)  20. 10. 2016 Vilma
2. Obisk Narodne galerije v Ljubljani (delavnice) 3. 2. 2017 Peter, Marja
3. Božično-novoletno praznovanje 23. 12. 2016 Martina

Naravoslovni dnevi

razred št. dejavnost termin nosilec – organizator
1./2. razred 1. Obisk živalskega vrta pomlad Nina Ferjan
2. Obisk kmetije v Bohinju pomlad Maja Odar
3. Dežela ljudskih pravljic junij Maja Odar
3. razred 1. Obisk živalskega vrta pomlad Nina Ferjan
2. Rastline priobalnega pasu september Manca Pisek
3. Morske rastline in živali september Manca Pisek
4./5. razred 1. Obisk živalskega vrta pomlad Nina Ferjan
2. Oplenova hiša in Planšarski m. pomlad Nina Ferjan
3. Orientacija ŠVN Nina Ferjan
6./7. razred 1. Obisk živalskega vrta pomlad Nina Ferjan
2. CŠOD jesen Grega
3. Zaključni izlet junij Martina Golc
8. razred 1. Živela evolucija (Prirodoslovni muzej) jesen Martina Golc
2. Delavnice o mladostništvu pomlad ZD Radovljica
3. Ekskurzija maj Martina Golc, Mateja Valenčič
9. razred 1. Hiša eksperimentov jesen Grega Skumavec
2. Ekskurzija maj Martina Golc, Mateja Valenčič

Športni dnevi

razred št. dejavnost termin Nosilec – organizator
Cela šola 1. Plavanje 1.-5./pohod 6.-9.r. september Markelj/ Golc
2. Zimski športni dan januar Markelj
3. Zimski športni dan februar Markelj
4. Zimski športni dan marec Markelj
5. Atletika maj Markelj

 

Tehniški dnevi

razred št. dejavnost termin Nosilec – organizator
1./2. razred 1. Letališče Brnik maj Janja
2. Peka kremnih rezin november Janja
3. Peka kruha in medgeneracijsko povezovanje april Janja
3.  razred 1. Pristanišče september Manca Pisek
2. Staro mestno jedro september Manca Pisek
3. Obisk HNMP Brnik in NMP Kranj Po dogovoru Manca Pisek
4./5. razred 1. Peka kruha in medgeneracijsko povezovanje april Nina Ferjan
2. Igraj se z mano maj Nina Ferjan
3. Ribolov – ribnik Žeje pomlad Nina Ferjan
4. Božično–novoletne delavnice December Nina Ferjan
6./7. razred 1. Krizni center za mlade Kresnička, ogled in delavnice jesen Saša Jalen
2. CŠOD Jesen Grega
3. CŠOD Jesen Grega
4. CŠOD jesen Grega
8. razred 1. CŠOD po dogovoru Martina Golc
2. CŠOD po dogovoru Martina Golc
3. CŠOD po dogovoru Martina Golc
4. CŠOD po dogovoru Martina Golc
5. Hiša strahov oktober Martina Golc
6. Adventna stojnica december Martina Golc, Mateja Valenčič
7. Adventna stojnica december Martina Golc, Mateja Valenčič
  8. Božično-novoletno praznovanje 23. 12. 2016 Martina Golc
9. Delovno usposabljanje po dogovoru Suzana Špendal, Martina Golc
10. Delovno usposabljanje po dogovoru Suzana Špendal, Martina Golc
9. razred 1. CŠOD po dogovoru Martina Golc
2. CŠOD po dogovoru Martina Golc
3. CŠOD po dogovoru Martina Golc
4. CŠOD po dogovoru Martina Golc
5. Hiša strahov oktober Martina Golc, Mateja Valenčič
6. Adventna stojnica december Martina Golc
7. Delovno usposabljanje po dogovoru Martina Golc
8. Delovno usposabljanje po dogovoru Suzana Špendal, Martina Golc
9. Delovno usposabljanje po dogovoru Suzana Špendal, Martina Golc
10. Delovno usposabljanje po dogovoru Suzana Špendal, Martina Golc

Šola v naravi

Razred Kraj izvedbe Oblika Datum Vodja
6., 7., 8., 9. CŠOD po dogovoru M. Golc
1., 2., 3., 4., 5. Novigrad poletna 5. – 9. 9. 2016 G. Skumavc

 

 

POSEBNI PROGRAM

 

Kulturni dnevi

oddelek št. Dejavnost Termin nosilec-organizator
PP TR 1. Rdeča kapica – glasbena pravljica december učiteljice PP
2. Božično novoletna prireditev december učiteljice PP
3. Peter in Volk september Vilma S.
4. Zaključni dan junij Tadeja R.
PP BB 1. Glasbena pravljica december
2. Božično novoletna prireditev 23.12.2016 Učiteljice PP
3. Ogled predstave v Ljubljani: Picko in Packo 13.9.2016 Vilma S.
4.. Prireditev ob zadnjem šolskem dnevu 23.6.2017 Ana J.
PP IK 1. Božično – novoletna prireditev december učiteljice PP
2. Glasbeno gledališka predstava v Cankarjevem domu (»Peter in volk«) 11.4.2017 V. Šubelj, I. Kneževič
3. Gledališka predstava – Linhartov gledališki maraton I. Kneževič
PP NM 1. Rdeča kapica – glasbena pravljica december učiteljice PP
2. Božično novoletna prireditev 23.12.2016 Učiteljice PP
3. Ogled predstave v Ljubljani: Picko in Packo 13.9.2016 Vilma S.
PP MŠV 1. Zaključna prireditev 24.6.2017 A.Juvan, M.Šporn Valenčič, M.Golc, M. Pisek in ostali
2. Linhartov gledališki maraton Marec 2017 Zunanji izvajalci
3. Glasbena predstava v Ljubljani:Ljubezen je v zraku 20.9.2016 Vilma Štubelj in zunanji izvajalci
PP SŠ 1. Zaključna prireditev 24.6.2017 A.Juvan, M.Šporn Valenčič, M.Golc, M. Pisek in ostali
2. Linhartov gledališki maraton Marec 2017 Zunanji izvajalci
3. Glasbena predstava v Ljubljani:Ljubezen je v zraku 20.9.2016 Vilma Štubelj in zunanji izvajalci

Naravoslovni dnevi

oddelek št. Dejavnost termin nosilec-organizator
PP TR 1. Morje – življenjski prostor september Tadeja Rupar
2. Gozd – drevesa in gozdni plodovi oktober Tadeja Rupar
3. Živalski vrt maj/junij Tadeja Rupar
PP BB 1. Gozd-življenjski prostor Oktober Barbara B.
2. Voda – življenjski prostor Junij Barbara B.
3. Ogled živalskega vrta maj Barbara B.
PP IK 1. Morje – rastline in živali september I. Kneževič
2. Gozd – življenjski prostor, plodovi oktober I. Kneževič
3. Obisk živalskega vrta pomlad I. Kneževič
PP NM 1. Voda – življenjski prostor September N. Modrič
2. Gozd – življenjski prostor, plodovi oktober N. Modrič
3. Obisk živalskega vrta pomlad N. Modrič
PP MŠV 1. Ekskurzija-Celjska kotlina Maj 2017 Suzana Špendal; Mateja Šporn Valenčič, Martina Golc, zunanji izvajalci
2. Narodni muzej Ljubljana December 2016 Suzana Špendal, Mateja Šporn Valenčič
3. Čebelarski center Gorenjske April 2017 Suzana Špendal, Mateja Šporn Valenčič
PP MŠV 1. Ekskurzija-Celjska kotlina Maj 2017 Suzana Špendal; Mateja Šporn Valenčič, Martina Golc, zunanji izvajalci
2. Narodni muzej Ljubljana December 2016 Suzana Špendal, Mateja Šporn Valenčič
3. Čebelarski muzej Radovljica April 2017 Suzana Špendal, Mateja Šporn Valenčič

 

Delovni dnevi

oddelek št. Dejavnost Termin nosilec-organizator
PP TR 1. Medvrstniško sodelovanje Nataša Modrič
2. Kuharska delavnica december Tadeja Rupar
3. Skrb za naravo Tadeja Rupar
       PP BB 1. Medvrstniško sodelovanje Nataša M.
2. Kuharska delavnica december Barbara B.
3. Skrbimo za naravo-čistilna akcija 22.4.2017 Barbara B.
PP IK 1. Delo v kuhinji – priprava obroka oktober I. Kneževič
2. Opravila na vrtu jesen/pomlad I. Kneževič
3. Medvrstniško sodelovanje z učenci OŠ Žirovnica N. Modrič, I. Kneževič
4. Skrb za naravo (čistilna akcija ob Svetovnem dnevu zemlje, 22.4.) april I. Kneževič
PP NM 1. Medvrstniško sodelovanje Nataša M.
2. Nabiranje kostanja in jesenski piknik Oktober 2016 PP
3. Velikonočne delavnice april Nataša M.
4. Delo na vrtu oktober
5. Čistilna akcija – Dan Zemlje 22.4.2017 Nataša M.
6. Peka piškotov december Nataša M.
7. Vožnja z vlakom maj Nataša M.
8. Na kmetiji junij Nataša M.
    PP MŠV 1. Nabiranje kostanja in jesenski piknik Oktober 2016 PP
2. Hiša strahov Oktober 2016 PP
3. Medvrstniško povezovanje z OŠ Žirovnica PP
4. Mediji (radio, časopis) Marec 2017 Suzana Špendal; Mateja Šporn Valenčič
5. Lectarska delavnica Februar 2017 Suzana Špendal, Mateja Šporn Valenčič
6. Poklici danes in nekoč-ogled November 2016 Suzana Špendal
7. Adventna stojnica December 2016 Mateja Šporn Valenčič
8. Izdelava butaric, BTC Naklo Pomlad 2017 Mateja Šporn Valenčič
PP SŠ 1. Jesenski piknik Oktober 2017 PP
2. Hiša strahov Oktober 2017 PP
3. Medvrstniško povezovanje z OŠ Žirovnica PP
4. Mediji (radio, časopis) Marec 2017 Suzana Špendal; Mateja Šporn Valenčič
5. Lectarska delavnica Radovljica Februar 2017 Suzana Špendal, Mateja Šporn Valenčič
6. Poklici danes in nekoč-ogled November 2016 Suzana Špendal

Športni dnevi

razred št. dejavnost Termin nosilec-organizator
PP TR 1. Plavanje September Tadeja Rupar
2. Jesenski pohod September Tadeja Rupar
3. Aktivnosti na snegu Februar Tadeja Rupar
4. MATP April Tadeja Rupar
5. Spomladanski pohod Maj Tadeja Rupar
razred št. dejavnost Termin nosilec-organizator
PP BB 1. Pohod september Barbara B.
2. Aktivnosti na snegu januar Barbara B.
3. Aktivnosti na snegu februar Barbara B.
4. MATP april Janja U.
5. Pohod april Barbara B.

 

razred št. dejavnost Termin nosilec-organizator
PP IK 1. Plavanje september I. Kneževič
2. Pohod oktober I. Kneževič
3. Zimske aktivnosti zima I. Kneževič
4. Zimske aktivnosti zima I. Kneževič
5. Dan za rekreacijo (plavanje Bohinj) pomlad I. Kneževič
razred št. dejavnost Termin nosilec-organizator
PP NM 1. Pohod/plavanje september N. Modrič, B. Završnik
2. Plavanje Bohinj N. Modrič
3. Aktivnosti na snegu februar N. Modrič
4. MATP april N. Modrič
5. Pohod april N. Modrič
razred št. Dejavnost Termin nosilec-organizator
PP MŠV 1. Plavanje September 2016 Mateja Šporn Valenčič
2. Zimski športni dan Januar 2017 Tadej Markelj,
3. Zimski športni dan Februar 2017 Tadej Markelj.,
4. Zimski športni dan Marec 2017 Tadej Markelj,
5. Pohod April 2017 Mateja Šporn Valenčič
razred št. Dejavnost Termin nosilec-organizator
PP SŠ 1. Plavanje September 2016 Športni pedagogi
2. Zimski športni dan Januar 2017 Športni pedag., razrednik
3. Zimski športni dan Februar 2017 Športni pedag., razrednik
4. Zimski športni dan Marec 2017 Športni pedag., razrednik
5. Pohod April 2017 S.Špendal

 

 

 

 

 

Delite vsebino:
Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest