Skoči na glavno vsebino

Obiskali Dom Janeza Levca

Z učenci 8. razreda smo si v okviru poklicne orientacije ogledali Dom Janeza Levca. Psihologinja in vzgojitelj sta nam povedala, da je to dom otrok in mladostnikov, ki zaradi oddaljenosti doma od šole potrebujejo domsko oskrbo. Otrokom in mladostnikom nudijo tudi dodatno učno in strokovno pomoč. Naš naslednji postanek je bil, pet minut hoda oddaljen, Biotehniški izobraževalni center Ljubljana. Učenci so si ogledali šolske prostore ter s pomočjo nadarjene dijakinje in prijazne profesorice izdelali pekovsko pecivo. Nato so nas prijazno pogostili ter nas popeljali do lastne pekarnice. Za konec smo se sprehodili skozi Botanični vrt, ki tamkajšnjim dijakom ponuja možnosti za prijeten oddih in za nabiranje delovnih izkušenj. (Andreja C.)

(Skupno 95 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost