Skoči na glavno vsebino

Srčkov ples

Vsako tretjo sredo v mesecu imamo v dislocirani enoti mladinski ples. Tokrat je bil še prav poseben – imeli smo Srčkov ples. Obiskala nas je tudi bivša učenka Tinkara. Vsi smo se oblekli v rdeča oblačila, nato je Neža dekletom uredila pričeske, ostali pa smo pripravili pogostitev. Ko smo bili urejeni, smo šli sedet na stole. Počakali smo da je bilo vse pripravljeno. Vsak je imel tri glasbene želje. Fantje smo povabili punce na ples. Plesali smo standardne plese. Imeli smo eno pavzo, takrat smo se malo usedli in spili sok. Ko smo po pavzi začeli ponovno plesati, smo zopet zavrteli dekleta. Plesali smo kot nori. Najbolj smo noreli na Avsenikove viže. Ko je bilo plesa konec, smo se šli preobleč, potem smo pospravili prostor in se odpravili domov. Imeli smo se zelo lepo. Komaj čakamo na naslednji ples. Morda se bo imenoval Spomladanski.

Jan, Matej in Judita (PP 11)

(Skupno 144 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost