Skoči na glavno vsebino

Izlet planincev na planino Planinca

V soboto, 20.11. smo planinci višjih razredov nisa izvedli svoj drugi izlet. Podali smo se na planino Planinca nad Begunjami.

Zbrali smo se v Dragi, kjer nas je pričakal prijazen muc. Pot, ki se je ves čas vzpenjala je hitro minila ob klepetu in norčijah. Na vrhu nas je pričakalo toplo sonce.

Ker je naša Tinkara praznovala rojstni dan, smo morali hitro pričarati tudi torto. In smo jo! In jo tudi pojedli. Pot v dolino je bila še hitrejša. V Begunjah, kjer smo čakali, da nas pridejo iskat starši pa nam je veliko veselja prinesel še padalec, ki je pristal v naši bližini. Prav pred nami je nato zložil svoje padalo in z veseljem odgovoril na vsa naša vprašanja.

Se že veselimo naslednjega izleta!

(Skupno 80 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost