Skoči na glavno vsebino

Slovenski tradicionalni zajtrk

V petek, 19. 11. 2021, smo tudi v DE imeli Slovenski tradicionalni zajtrk, na katerega smo povabili ravnateljico, pomočnika, župana in njegovo sodelavko. Na srečanje smo se temeljito pripravili v vseh pogledih; tako organizacijskem kot izvedbenem. Srečanje je potekalo v sproščenem vzdušju. Najprej smo g. županu čestitali za rojstni dan. Učenka Neža mu je zapela pesem Čebelar, z zvoki harmonike pa jo je pospremil učenec Matej.  Županu smo izročili darilo in sicer panjsko končnico na temo Čebelica. Bil je vidno ganjen. Zahvalil se nam je za voščilo in povabilo na zajtrk. Sledil je zajtrk, ki nam je vsem teknil. Obiskala sta nas tudi novinarja, ki sta naredila nekaj posnetkov in intervjujev z g. županom, ravnateljico, učiteljico Matejo in učenko Judito. Vsi učenci in učitelji si za vloženi trud zaslužijo vso pohvalo!

 

(Skupno 230 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost