Teden otroka in požarna vaja

Vreme nam je tekom celega tedna močno ponagajalo, zato skupnih dejavnosti ob tednu otroka na prostem nismo mogli izvesti. Se je pa kar nekaj dogajalo po razredih, znotraj skupin. Igrali smo namizne in družabne igre, izpeljali nekaj socialnih iger in ustvarjali razigrane korake. Na metuljevih krilih so učenci poleteli v…

Teden otroka smo danes zaključili s požarno vajo. Namišljeni požar se je zgodil v glasbeni učilnici. Ob znaku smo zaposleni skupaj z učenci zapustili šolske prostore in na zbirnem mestu pred šolo počakali na prihod gasilcev. Po uspešno zaključeni evakuaciji so si učenci ogledali gasilska vozila in ostalo opremo ter se fotografirali z gasilci.

Delite vsebino:
Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
(Skupno 151 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost