Skoči na glavno vsebino

Delovna vzgoja v dislocirani enoti.

V dislocirani enoti imamo pestro izbiro opravil pri delovni vzgoji. Na razpolago imamo šiviljsko delavnico in lesno delavnico. V šiviljski delavnici se učimo različnih šiviljskih spretnosti. V lesni delavnici trenutno izdelujemo gajbice za shrambo oblačil za učence vseh skupin. Izdelati jih moramo 18. Lotili smo se tudi urejanja okolice stavbe. Uredili smo gredice ter nasuli dodatno zemljo in humus, ki smo ju pripeljali iz učnih vrtov. Posadili smo čebulice za okrasne rože. Dodali bomo še čebulice tulipanov in hortenzij ter sadike vresja. Grabili smo listje v parku pred enoto in pometali. Zbrusili in pobarvali smo ograjo pred vhodom v enoto. Pobarvati moramo še ograje v nadstropju in vhodna vrata. Danes smo namestili zvonec, da bomo slišali, ko bodo starši in ostali obiskovalci prišli na obisk.

 

(Skupno 100 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost