Skoči na glavno vsebino

Počitniško obvestilo

Učenci, starši, rejniki.
Začele so se prve počitnice v tem šolskem letu. Zadnje obdobje je bilo malo “čudno” in v nenehnih spremembah. Prilagodili smo se jim, a se hkrati trudili, da bi pouk tekel brez posebnosti, da bi učenci pridobivali znanje, utrjevali snov in opravljali šolsko delo. Omejili smo nekatere obšolske aktivnosti. Starši ste nam veliko pomagali s tem, da so bili otroci manj vključeni v jutranje varstvo in podaljšano bivanje. Žal so bili nekateri učenci doma zaradi bolezni ali varovalnih ukrepov.
Ne vemo še, kako bo potekal pouk naslednji teden, obvestili vas bomo takoj, ko bo znano.
Želimo lepe in mirne počitnice. Otroci, starši in rejniki, bodite zdravi  in želimo si, da se kmalu ponovno vidimo.
Jelena Horvat, ravnateljica in kolektiv OŠ Antona Janše Radovljica. 

(Skupno 145 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost