Skoči na glavno vsebino

Obvestilo ravnateljice, 20.3.2020

Spoštovani starši, rejniki, skrbniki!

Prvi teden je za nami. Skupaj smo ga zmogli. Otroci, starši,  rejniki in učitelji ste pokazali izjemno delavnost in pripravljenost na prilagajanje vsaki, še tako težki in nevsakdanji situaciji. Dela je bilo veliko, bilo je raznoliko in vsi smo lahko ponosni na vaše otroke. Sledili so navodilom, trudili se po svojih močeh in ko pogledamo njihove izdelke, rešene naloge, opravljena dela, ko vidimo nasmehe, radovednost, ponos, igrivost … si težko želimo kaj lepšega. Starši, pokazali ste izjemno ljubezen do vaših otrok. Potisnjeni ste v tako odgovorno delo in opravili ste ga z odliko.

Družine in učitelji! Vzemite si dva dni počitka in dajte šolo čisto na stran. Pred ponedeljkom ne jemljite zvezkov in knjig v roke. Potreben je počitek. Potrebujemo malo miru in urediti vtise.

Otrokom, staršem, rejnikom in učiteljem želim miren vikend.

Bodite zdravi in pazite nase!

Jelena Horvat, ravnateljica

(Skupno 79 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost