SPREMEMBA ZAKONA O UVELJAVLJANJU PRAVIC IZ JAVNIH SREDSTEV

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da je sprejet Zakon o spremembi in dopolnitvi zakona o uveljavljanju pravic iz
javnih sredstev, ki širi krog upravičenih učencev do brezplačnega kosila.

Do subvencije v višini cene kosila bodo od 1. 2. 2017 upravičeni učenci, ki se redno šolajo, so
prijavljeni na kosilo in pri katerih povprečni mesečni dohodek na osebo, ugotovljen v odločbi o
otroškem dodatku, ne presega 36% neto povprečne plače v Republiki Sioveniji.
Pomeni, da bodo imeli tudi učenci, ki so do sedaj imeli delno subvencijo kosila, kosilo sobvencionirano v celoti.

Podatke o subvenciji za učence, ki so prijavljeni na kosilo, bo šola pridobila iz CEUVIZ po ustaljenem postopku.

V zadnjem času se je močno povečalo število obolelih učencev in zaposlenih. Prilagodili se bomo trenutnim razmeram, povečali higienske ukrepe, na voljo bo več čaja in tekočin. Organizacijo dela bomo prilagodili razmeram, združevali skupine, zmanjšali izhode in podobno.

Starše prosimo, da bolnih otrok ne pripeljete v šolo. V kolikor bo otrok v šoli dobil vročino ali se slabo počutil, bomo starše takoj obvestili.

Želimo vam veliko zdravja!

Prosti termini v telovadnici OŠ Antona Janše Radovljica.

Proste termine lahko vzamete v najem društva kot tudi posamezniki (rekreativne skupine).

Torek 20.00 – 22.00
Sreda 19.00 – 20.00