Skoči na glavno vsebino

Počitniški tabor v Koči pri izviru Završnice, 3.–7. 7. 2023

Slovenski planinski muzej vabi na poletni počitniški tabor. Takole so zapisali v vabilu:

“Juhej, otroci! Poletne počitnice se približujejo z neizmerno hitrostjo. Ker bi bili v Slovenskem planinskem muzeju tudi takrat radi v vaši družbi, smo pripravili pester petdnevni program planinskih dejavnosti sredi gorske narave.

Obljubljamo polno dogodivščin in raziskovanj, pet aktivnih dni sredi gora, pod vrhom Begunjščice in v bližini Zelenice. Če vam je užitek spoznavati, opazovati in odkrivati naravo, vas vabimo v našo družbo!
 
Kje: Dom pri izviru Završnice
Kdaj: 3.–7. julij 2023
Starost otrok: od 10 do 14 let
 
Več informacij, prijavnice in program počitniškega tabora je na voljo na povezavi.


(Skupno 83 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost