Skoči na glavno vsebino

Grdi raček v izvedbi učenk in učencev šole

V prazničnem decembru je skupina učenk in učencev pod mentorstvom učiteljic Katje, Vilme in Januše pripravila igrico Grdi raček, ki so jo izvedli kar desetkrat; za otroke vrtčevskih skupin, učence OŠ Antona Tomaža Linharta, otroke in vnuke zaposlenih ter za učenke in učence naše šole na zaključni prireditvi in proslavi pred dnevom samostojnosti in enotnosti, kjer so nam predstavniki Lions kluba Bled predali darila – didaktične igre, ki jih bodo učenke in učenci s pridom uporabljali v podaljšanem bivanju.

Izvedbo igrice smo tudi posneli in jo delimo z vami, le-ta pa naj vam polepša praznične dni:

V kolikor vdelani posnetek ni viden, si ga lahko ogledate na povezavi Grdi raček (arnes.si).

(Skupno 244 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost