Skoči na glavno vsebino

Prvi šolski dan 2022/23

Spoštovani starši!

Začenjamo novo šolsko leto. Prvi šolski dan bo v četrtek, 1. 9. 2022. Jutranje varstvo se prične ob 6.45. Kombiji bodo zjutraj vozili po običajnem voznem redu. Dejavnosti prvega šolskega dne se bodo pričele ob 7.45.

Otroke, ki jih boste v šolo pripeljali starši, bo pred vhodom v šolo prevzel dežurni učitelj. Do začetka dejavnosti bodo počakali v manjših skupinah. Učenci bodo s poukom zaključili ob 10.30. Malica bo organizirana, učenci pa bodo ta dan preživeli z razredničarkami. Učenci naj imajo s seboj šolske copate.

Učence novince v šolo prvi šolski dan spremljate starši. Za vas bomo organizirali kratek sestanek v zbornici. Obvestilo o tem boste skupaj z obrazci, ki jih boste izpolnjene prinesli s seboj, dobili po pošti.

Podaljšanega bivanja in kosil prvi šolski dan ne bomo organizirali.

Kombiji bodo v vse smeri odpeljali ob 10.30. Starši, katerih otroci so sicer na šolskem kombiju in jih boste prvi šolski dan sami pripeljali, to sporočite svetovalni delavki.

Šolski avtobus in javni avtobusni promet vozi po voznem redu za čas šolskega pouka.

(Skupno 206 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost