Skoči na glavno vsebino

Jadranje za jutri

Od sobote, 21. 5., do torka 24. 5., se je šest učencev naše šole udeležilo že 11. izobraževalno-terapevtskega projekta »JADRANJE ZA JUTRI«, ki so ga organizirali in izvedli člani humanitarnega športnega društva SAPPA iz Kamnika.

3 jadrnice (+ 1 spremljevalna) so iz marine Veruda izplule v soboto in začelo se je nepozabno popotovanje, katerega osnovni namen je bil krepitev pozitivnega odnosa do življenja, sožitje z naravo, razvijanje timskega sodelovanja in krepitev medosebnih odnosov.

Osnovni cilj projekta se je več kot uresničil, saj so se učenci in posadka vseh 3. jadrnic v štirih dneh povezali, spoprijateljili in stkali nove vezi. Ustvarili so nepozabne spomine, ki bodo ostali.

Na krovu naše jadrnice CANNE BLEU sta »skiperja« Franček in Igor dobila odlične pomočnike, ki so dvigovali bokobrane, vlekli vrvi, pomagali navijati jadra in tudi krmarili.

Zahvaljujemo se vsem članom društva Sappa ter vsem sponzorjem, ki so našim učencem omogočili to neponovljivo izkušnjo.

(Skupno 112 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost