Skoči na glavno vsebino

Kulturni dan – Županova Micka

KULTURNI DAN – ŽUPANOVA MICKA

Zjutraj smo prišli v šolo in s knjižničarko Silvo imeli kviz. Nato smo pojedli malico in z razredničarko odšli na železniško postajo. Z vlakom smo se odpeljali v Kranj. Peš smo odšli do starega mestnega jedra in si v kavarni Evropa privoščili tortico, kavo, kakav ali vročo čokolado. Nato smo šli do Prešernovega gledališča.  Tam smo si ogledali Županovo Micko. Predstava je bila zelo zabavna, vmes so tudi peli ter igrali na kitaro in harmoniko. Najbolj sta nam bila všeč Anže in Micka.  Anžeta smo se kar malce bali, saj je izgledal strašno, povrhu pa je imel še sekiro v roki. Na predstavi nismo bili sami, z nami so bili učenci ene od kranjskih šol. Nato smo si ogledali še okrašeno mestno jedro in se peš vrnili do železniške postaje. Z vlakom smo se odpeljali nazaj v Radovljico. Imeli smo se super in upamo, da bomo kmalu šli spet kam na potep.

(Skupno 100 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost