Otvoritev dislocirane enote šole

Z letošnjim šolskim letom se za tri skupine posebnega programa pouk začenja v dislocirani enoti v stavbi nekdanje radovljiške knjižnice. S tem smo vsaj malo rešili prostorsko stisko v šoli, kjer zaradi povečanja števila učencev pouka ne bi mogli izpeljati.

Na prvi šolski dan se je otvoritve udeležil tudi župan Občine Radovljica, Ciril Globočnik, skupaj s sodelavci. Učenci in učitelji so pokazali prostore, v katerih bo potekal pouk in druge dejavnosti, že takoj naslednji dan pa so se učenci pod vodstvom učiteljev že lotili tudi urejanja stavbe – natančneje ograj. S skupnimi močmi se bomo trudili, da prostore osvežimo in okolico stavbe vzdržujemo prijetno in urejeno.