Skoči na glavno vsebino

Druženje s psom Treyem

Besedilo so zapisali učenci 1., 2. in 3. razreda:

TREY JE PSIČEK UČITELJICE SAŠE. JE AVSTRALSKI OVČAR. OBISKALI SMO GA DOMA NA RODINAH.

NA VELIKEM VRTU SMO NAJPREJ ZAGLEDALI TRAMPOLIN , GUGALNICI, PLEZALO, GUMO NA DREVESU, VREČO ZA SPROŠČANJE IN MAJHNEGA ZAJČKA. MEDTEM KO SMO SI OGLEDOVALI IGRALA, SMO ZASLIŠALI SIRENO, MOTORJE, AVTODOM IN NA KONCU JUNAKA DEŽELAKA NA KOLESU, KI VODI DOBRODELNO AKCIJO ZA POMOČ SOCIALNO OGROŽENIM OTROKOM. DRUG DRUGEMU SMO MAHALI, PLOSKALI IN VRISKALI.

NATO JE UČITELJICA SAŠA PRIPELJALA TREYA. VSAKEGA IZMED NAS JE POZDRAVIL, POVOHAL IN NEKATERIM DAL CELO POLJUBČEK. POTEM PA JE SLEDILA PRAVA PREDSTAVA. SVOJO MOČ JE POKAZAL V VLEČENJU VRVI, PRESKAKOVAL JE OVIRO, PLAZIL SE JE SKOZI TUNEL, ZAVRTEL SE JE V DESNO IN LEVO STRAN. ZELO UBOGA NA UKAZE SEDI, PROSTOR, DOTIK. UGOTOVILI SMO, DA VELIKO ZNA IN ZELO UBOGA.

POTEM SMO GA ODPELJALI NA DALJŠI SPREHOD PO SONČNI POTI, KJER SMO SE MU V GOZDU SKRIVALI IN SE LOVILI.

ZA KONEC SMO SE POSLADKALI S ČOKOLADNIMI MAFINI, KI JIH JE SPEKLA ULA IN ODŽEJALI Z DOMAČIM SIVKINIM SOKOM.

ZA POUČNO DRUŽENJE S TREYEM IN LEPO PREŽIVETO DOPOLDNE SE ZAHVALJUJEMO UČITELJICI SAŠI.

(Skupno 76 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost