Skoči na glavno vsebino

Spletni seminar za starše učencev – Vzgoja za internet

Spoštovani starši, skrbniki, rejniki!

Safe.si bo 20. oktobra ob 18. uri pripravil 60 minutni spletni seminar na temo varne uporabe interneta za starše otrok od 1. do 6. razreda. Sodelovala bosta Safe.si predavatelja Tjaša Jerman Kuželički in dr. Benjamin Lesjak.

Na spletnem seminarju »Vzgoja za internet« želijo izpostaviti nekatere vidike in vplive uporabe novih tehnologij za potrebe pouka na daljavo, ki so pomembni za starše otrok od 1. do 6. razreda. Spletni seminar, ki ga organizirajo, je drugi v seriji seminarjev za starše ob začetku šolskega leta 2020/2021.

Predvidevamo, da bo seminar primeren tudi za starše vseh ostalih otrok in vas vabimo, da si ga ogledate oz. se ga udeležite. Udeležba je brezplačna.

Več informacij: Spletna stran Safe.si

(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost