Skoči na glavno vsebino

1. šolski dan – 1. september 2020

Spoštovani učenci, starši, skrbniki, rejniki!

V torek, 1. septembra 2020, se prične pouk v šolskem letu 2020/2021 za vse učenke in učence.

S poukom bomo pričeli ob 7.45. Podaljšanega bivanja na ta dan predvidoma ne bo, saj bo zaključek pouka ob 10.25. Učenci naj s seboj prinesejo šolske copate, pisalo, beležko in avtobusne vozovnice. Prejeli bodo nekatere obrazce in obvestila ob pričetku šolskega leta. Učbenike in delovne zvezke bodo prejeli v prvem tednu pouka.

Učenci bodo prejeli šolsko malico, kosila ta dan ni. Šolski kombiji bodo v vse smeri predvidoma odpeljali ob 10.30. Natančen vozni red za 1.9.2020 bo na spletni strani objavljen naknadno, ko bomo imeli prijave za prevoz za prvi šolski dan.

Starši ste po eAsistentu prejeli povezavo za sporočanje načina prihoda in odhoda.

Vabimo vas, da otroke novince, ki bodo našo šolo pričeli obiskovati z letošnjim šolskim letom, prvi šolski dan v šolo pospremite starši in se kasneje udeležite tudi kratkega sestanka v zbornici, kjer boste pridobili vse potrebne informacije.

V šolo naj prihajajo le zdravi otroci brez simptomov okužb (kašelj, glavobol, povišana temperatura, prebavne težave ipd.). Po priporočilih NIJZ v javnih zaprtih prostorih nosijo maske vsi učenci od 6. leta starosti.

Več informacij na spletni strani NIJZ.

(Skupno 254 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost