S 1. in 3. 6. 2020 se v šolo vračajo tudi učenci 4. do 8. razreda

Spoštovani starši, skrbniki, rejniki!

Danes je Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport je danes z okrožnico (KLIK) sporočilo sledeče:

• S 1. 6. se pouk v prvi triadi in devetem razredu ponovno izvaja v obsegu običajno velikega oddelka.
  • S 1. 6. se začne izvajati pouk za 4. in 5. razred, pod enakimi pogoji.
  • Ob nadaljnji ugodni epidemiološki sliki in uspešnem začetku vzgojno-izobraževalnega procesa omenjenih skupin se v sredo, 3. 6., šolska vrata ponovno odprejo še za učence 6., 7. in 8. razredov.

S tem bo vsem učencem omogočeno, da pouk v šolskem letu 2019/2020 zaključijo skupaj s sošolkami in sošolci.

O vsej organizaciji pouka, prevozov in šolske prehrane vas bomo jutri obvestili preko eAsistenta (epošte) oziroma osebno, v kolikor je to potrebno.

Kljub odprtju pouka za vse učence še vedno ostajajo v veljavi higienski in zdravstveni ukrepi, ki zmanjšujejo možnost prenosa morebitne okužbe. Tem priporočilom bomo sledili v največji možni meri, zato vas pri organizaciji prosimo za pomoč in razumevanje. Ukrepi še najbolj vplivajo na organizacijo prehrane za učence in na prevoze. Prosimo, da upoštevate, da izvedba pouka ne more potekati povsem enako, kot je potekala pred zaprtjem šole.

Veselimo se ponovnega snidenja z učenci in verjamemo, da bomo z vašo pomočjo to šolsko leto zaključili uspešno.