Nujno obvestilo

Spoštovani starši in rejniki!

Vlada je sprejela ukrep, da od ponedeljka dalje zapre vse vrtce in šole. Natančna navodila še čakamo.

Danes in jutri bomo izvajali samo obvezni program in podaljšano bivanje. V šoli bomo pripravili navodila za delo doma v času zaprtja šole.

Priporočilo je, da vsi, ki si že jutri lahko organizirate varstvo, ne pošiljate otrok v šolo. Učenci bodo danes in jutri prinesli domov vse učbenike in delovne zvezke. Navodila za delo doma bodo posredovali učitelji.

Vse nadaljnje informacije bomo posredovali preko epošte staršev, e-asistenta, Facebook-a, spletne strani šole. Zato prosimo, da jih redno spremljate.

Jelena Horvat, ravnateljica