Skoči na glavno vsebino

Delovna vzgoja v posebnem programu

V sredo, 6.11.2019, smo z učenci skupine PP 3/4/5 SŠ začeli izdelovati polizdelke in sestavne dele za božično-novoletne okraske in darila, ki jih bomo učitelji z učenci prodajali na adventnih stojnicah.
Izdelke izdelujemo v okviru projekta Adventne stojnice, ki poteka že več let. Sodeluje več skupin učencev v PP, pa tudi skupine v OPB.
Danes smo najprej sestavili pladnje za darila in jih pobarvali. Nekateri pladnji bodo v naravni barvi lesa.Nadaljevali smo z brušenjem in barvanjem lesenih kock oz. podstavkov za smrečice iz volne. Kocke smo brusili ročno in z električno tračno brusilko.Sledila je izdelava kartonskih smrečic oz. nosilcev za volno, kjer smo večkrat obrisali šablono ter narisane smrečice izrezali z električno rezljačo. Vsi učenci v skupini si zaslužijo pohvalo za prizadevanje, vložen trud in timski duh!

(Skupno 382 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost