Skoči na glavno vsebino

Pričetek pouka v 2019/2020 – prvi šolski dan

V ponedeljek, 2. septembra 2019, se prične pouk v šolskem letu 2019/2020 za vse učenke in učence.

S poukom bomo pričeli ob 7:45. Podaljšanega bivanja na ta dan predvidoma ne bo. Učenci naj s seboj prinesejo šolske copate, pisalo, beležko in avtobusne vozovnice. Prejeli bodo nekatere obrazce in obvestila ob pričetku šolskega leta. Učbenike in delovne zvezke bodo prejeli v prvem tednu pouka.

Učenci bodo prejeli šolsko malico, kosila ta dan ni. Prevozi s šolskim kombijem bodo potekali po razporedu, ki bo objavljen naknadno.

Vabimo vas, da otroke novince, ki bodo našo šolo pričeli obiskovati z letošnjim šolskim letom, prvi šolski dan v šolo pospremite starši in se kasneje udeležite tudi kratkega sestanka v zbornici, kjer boste pridobili vse potrebne informacije.

Z lepimi pozdravi.

Jelena Horvat, ravnateljica

(Skupno 320 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost