Skoči na glavno vsebino

e-knjiga Zgodnji znaki avtizma

Objavljamo e-knjigo Zgodnji znaki avtizma, ki je na voljo brezplačno.

Iz spremne besede:

»Zgodnji znaki avtizma – priročnik za strokovne delavce in starše« je bil zasnovan za podporo zdravnikom na primarni ravni skrbi za otroke ter vsem ostalim, ki se pri svojem delu srečujejo z otroki. Ob odsotnosti bioloških pokazateljev, se znake avtizma ugotavlja z opazovanjem otrokovega vedenja ter s podrobnim opisom otrokovega dotedanjega razvoja.

Priročnik je sestavila Linda Lee, izkušena medicinska sestra in mati otroka z avtizmom, s pomočjo mnogih strokovnjakov iz pedagoškega in medicinskega področja. Pod mentorstvom doc. dr. Vanje R. Kiswarday iz Univerze na Primorskem ga je leta 2019 prevedla in prilagodila za rabo v Sloveniji Suzana Odžić, študentka Inkluzivne pedagogike na UP PEF in mati dvojčkov z avtizmom.

Priročnik si lahko ogledate in prenesete na naslovu https://drive.google.com/file/d/1vp4_v_Ilius7o7j5rnNTQkrqPdYs5Jkl/view?usp=sharing

(Skupno 166 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost