Skoči na glavno vsebino

Načrtovanje ekskurzije

Učenci od 6. do 9. razreda ter PPMŠV in PPTŠ se bodo v četrtek, 16. 5. 2019, odpravili na celodnevno ekskurzijo, ki so jo ob pomoči in vodenju učiteljev pripravili učenci sami. Načrtovanje ekskurzije se je pričelo pred dvema mesecema, ko so se na uvodnem sestanku zbrali nekateri učenci iz 8. in 9. razreda ter PPMŠV. Pogledali so kako so v preteklem letu razmišljali ob izvedeni ekskurziji, si izmenjali poglede in želje za letošnje leto ter si razdelili delo po posameznih skupinah. V naslednjih tednih so potovali po zemljevidu in začrtali pot, načrtovali postanke in oglede lokalnih znamenitosti, razmišljali o časovnem poteku dneva, načrtovali kosilo, prevoz in pripravili izračun stroškov. Veseli so, da jim je s skupnimi močmi, voljo in vztrajnostjo uspelo pripraviti dober program, ki so ga predstavili tudi svojim sošolcem. Veselijo se medsebojnega druženja in doživetij ob spoznavanju novih krajev.

(Skupno 273 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost