Afrika – vabilo za starše

V soboto, 11. 5. 2019, bo po šolskem koledarju potekal delovni dan. V soboto bomo nadomestili prost dan, ki je bil v času majskih počitnic.

Učiteljice so pripravile poseben dan, namenjen učencem in vam staršem,

AFRIKA – PROJEKTNI DAN

Aktivnosti bodo potekale od 9. do 12. ure.

Vabimo vas, da se ob 9. uri v avli šole udeležite začetne prireditve, glasbene pravljice in plesa.

Po zaključku uvodne prireditve vas bomo povabili, da skupaj z otrokom preko lastnih občutij spoznate Afriko, spoznate afriško sadje, poslikavo obraza, ples in gibanje, tkanje, glasbena doživetja, s kvizom pa nekaj spoznanj o Afriki.

Učenci in učitelji vas bodo vodili od dogodka na dogodek in skupaj z vašim otrokom boste doživeli aktivno dopoldne polno senzornih občutij.

Za organizacijo dela in prevozov je pomembno, da nam sporočite, ali se v soboto nameravate udeležiti tega posebnega dne. Obvestilo ste prejeli pred počitnicami in vas prosimo – v kolikor še niste – da nam vrnete del obvestila in sporočite vašo odločitev.

Lepo vabljeni vsi starši in skrbniki! Veseli bomo, če bomo lahko preživeli dopoldne skupaj z vami.