Skoči na glavno vsebino

Delavnica za starše: senzomotorični program

Na šoli že več kot 15 let uporabljamo številne senzomotorične programe (Brain Gym in druge programe Edukacijske kineziologije,  MNRI – integracija refleksov, Senzorna integracija …) za podporo razvoju naših otrok. Zavedamo se, da so prav gibanje in zaznavne spretnosti temelji, ki otroku omogočajo, da je uspešen na različnih področjih – pri učenju, skrbi za sebe, obvladovanju vedenja, na govorno jezikovnem področju, razvijanju športnih spretnosti …

Seveda pa vsi ti programi niso namenjeni samo otrokom, ampak predstavljajo odlično podporo za vzdrževanje fizičnega, čustvenega in mentalnega ravnovesja tudi nas odraslih pri različnih življenjskih izzivih.

Na kakšen način delujejo omenjeni programi in kako jih lahko uporabljate doma, vam bo predstavila mag. Tadeja Rupar na delavnici za starše v torek, 8. 1. 2019 ob 17h. Delavnica bo trajala predvidoma do 18.30.

(Skupno 242 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost