Vzdrževalna dela v okolici šole

V petek, 7.12.2018, smo z učenci združenih skupin PP 3/4/5 TŠ in PP 3/4 MŠV najprej dokončali izdelavo novoletnih okraskov, s katerimi smo okrasili stekla na oknih učilnice.
Sledila so vzdrževalna dela v šolskem parku, v okviru katerih smo z učenci pograbili listje pod vrbo in na travniku pri parkirišču. Listje smo naložili in odpeljali na deponijo na šolske vrtove. Prejšnji petek smo uredili šolski atrij in travnik za telovadnico.
Z učenci skupine OPB 3 ( PP2 MO in PP 3/4/5 TŠ) smo pograbili travnik pred šolo. Pomagal nam je tudi učenec 9.r.
S temi deli smo zaključili jesenska vzdrževalna dela v okolici šole, ki je zdaj urejena. Vsi učenci si zaslužijo pohvalo za prizadevnost in vztrajnost pri delih.