Začetek bralne sezone

Učenci prvošolci ter naši učenci do 3. razreda so se udeležili svečanega dogodka podelitve knjig, s katerim obeležujemo začetek bralnega leta. V radovljiški knjižnici so nas pozdravili direktorica knjižnice, župan in podpredsednik Društva Bralna značka Slovenije – pisatelj Slavko Pregl, najmlajše pa je s pravljico nagovoril pisatelj Peter Svetina.

Darilno knjigo za povabilo k branju ob 17. septembru, uradnem začetku nove bralne sezone, so prejeli vsi prvošolci v Sloveniji, zamejstvu in po svetu, in sicer slikanico pisateljice Anje Štefan in ilustratorke Marjance Jemec Božič – Kotiček na koncu sveta.

Delite vsebino:
Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
(Skupno 113 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost