Skoči na glavno vsebino

Čisti zobje – zdravi zobje

Tudi letos smo sodelovali v projektu Čisti zobje-zdravi zobje. Celo šolsko leto smo pridno umivali naše zobe, pri tam pa so bili najbolj uspešni učenci 1. in 2. razreda ter učenci iz posebnega programa pri učiteljici Mateji.
Z veseljem smo se odzvali povabilu na zaključno prireditev v dvorano Tivoli v Ljubljani. Tam nas je pozdravil predsednik akcije, predsednik republike Slovenije, gospod Borut Pahor, videli smo nastop ritmičnih gimnastičark, zabaval nas je Kapitan Aquafresh.
Noro navdušeni smo bili nad nastopom akrobatov Dunking Devils, ki so s svojimi akrobacijami poželi bučen aplavz.
Za konec pa smo zaplesali s skupino Čuki.
Bilo je čudovito in veseli in hvaležni smo, da smo se lahko udeležili te prireditve!

(Skupno 229 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost