Skoči na glavno vsebino

Na medenih krilih – 19. likovna delavnica

Na Osnovni šoli Antona Janše Radovljica vsako leto obeležimo rojstni dan slovenskega čebelarja in slikarja Antona Janše z likovno delavnico oblikovanja panjskih končnic. Letošnja, 19. po vrsti, je potekala v Osnovni šoli Žirovnica v okviru dogodkov ob obeležitvi1. svetovnega dneva čebel.

Delavnice so se udeležili učenci iz 13 osnovnih šol (iz Žirovnice, Radovljice, Gorij, Lipnice, Lesc, Bleda in Bohinjske Bistrice), osnovnih šol s prilagojenim programom (iz Postojne, Jesenic, Kranja in Radovljice) in CUDV Matevža Langusa Radovljica.

Letošnja delavnica je potekala pod naslovom Na medenih krilih v tehniki mozaika in z motivom čebele – kranjske sivke. Tehniko mozaika je predstavila keramičarka Urška Ambrožič Potočnik.

(Skupno 151 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost