Skoči na glavno vsebino

Svet v učilnici z Julio

V ponedeljek nas je obiskala študentka Julia s Poljske. Z nami je preživela cel dan. Učencem 8. razreda je na zanimiv način predstavila Poljsko. Učenci so tako utrdili svoje poznavanje te države in imeli priložnost klepetati v angleškem jeziku.
Učenec Matej je Julio presenetil z igranjem harmonike. Slišali smo priljubljeno Golico.
Preostanek dneva pa je študentka preživela v prvem in drugem razredu.
Tudi tem učencem je na kratko predstavila svojo državo, najbolj jih je pritegnila predvsem zgodovina Poljske. Skupaj smo spekli poljsko jabolčno pito, mi pa smo ji še pokazali, kako poteka naš pouk. Za konec pa so ji učenci kot pravi turistični vodiči razkazali Radovljico.
Za nami je bil res poseben dan, čisto vsi smo bogatejši za novo izkušnjo.

(Skupno 222 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost