Športni dan – 26. 3. 2018

Spoštovani starši!

Zimski športni dan bomo izvedli v ponedeljek, 26.3.2018.

Izveden bo na Pokljuki. Organizirani bodo smučarski teki (karta 1 €) in sankanje pod hotelom Jelka ter alpsko smučanje (karta 7 €) pri Šport hotelu na Pokljuki.

Prevoz bo organiziran z avtobusom. Zbor učencev ob 7.45 v šoli. Pred odhodom bodo učenci dobili malico.

Prihod iz Pokljuke bo okoli 13.00, pred šolo. Avtobus bo za učence ustavil tudi v Gorjah in na Bledu.

Starši naj v ponedeljek zjutraj razrednikom javijo, če bodo ta dan učenci v podaljšanem bivanju, imeli kosilo, oziroma kje bodo učenci izstopili iz avtobusa.

Učenci naj imajo s seboj topla zimska oblačila, rokavice, kapo in po želji tudi malico. Vse dodatne informacije dobite pri razredničarkah ali vodji športnega dne Tadeju Marklju.

Lepo vas pozdravljamo,

Tadej Markelj