Obvestilo staršem o fizioterapevtskih obravnavah

Spoštovani starši!

Z letošnjim šolskim letom smo na šoli imeli delno zaposleno fizioterapevtko, ki je poskrbela za konstantno obravnavo naših učencev v šoli. Konec februarja 2018 je fizioterapevtka delo na šoli zaključila. Zavedamo se, da je tovrstna obravnava za otroke pomembna, zato si prizadevamo, da bi čim prej zaposlili ustrezno usposobljenega strokovnega delavca – fizioterapevta – ki bi z obravnavami na šoli nadaljeval. Pri tem sodelujemo tudi z razvojno ambulanto.

Žal nam je, da je prišlo do te situacije, zavedamo se neugodnosti, ki jo bomo v čim krajšem času poskusili odpraviti. Za razumevanje se vam zahvaljujemo.

Delite vsebino:
Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
(Skupno 49 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost