Skoči na glavno vsebino

Peka piškotov na kmetiji Mulej

V petek, 8.12.2017, smo z učenci skupine PP 3/4/5 SŠ kot že več let poprej na kmetiji Mulej pripravili in spekli piškote, ki so namenjeni za vse učence in zaposlene na šoli v času veselega decembra. Testo že več let naši šoli donirajo Mulejevi.
Iz skupine PP 3/4 MŠV se nam je pridružil učenec Jan. Z učenci smo bili mentorji Maša, Brigita in Miro.
Učenke in učenci so se pri pripravi piškotov zelo potrudili. Z zanimanjem so spremljali demonstracijo delovnih postopkov in tudi sami poprijeli za valjar in šablone. Sodelovali so skoraj v vseh fazah delovnega procesa. Druženje z Mulejevimi je potekalo v pristnem in prijateljskem vzdušju, kot je to v praksi že v navadi. Tudi tokrat nam je gospa Damjana pripravila domač smoothie, za katerega se ji od srca zahvaljujemo. Hvala Mulejevim za prijaznost in dobroto!

(Skupno 413 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost