Skoči na glavno vsebino

Razpis z sofinanciranje prostočasnih dejavnosti v Občini Radovljica

Staršem, ki imajo stalno prebivališče v Občini Radovljica, posredujemo informacijo o možnosti pridobitve finančnih sredstev občine za sofinanciranje prostočasnih aktivnosti (ne velja za stroške programa šole) otrok.

Predmet javnega razpisa je sofinanciranje stroškov rednega izvajanja prostočasnih aktivnosti in programov na področju kulture, športa in drugih prostočasnih aktivnosti in programov za osnovnošolske otroke in srednješolsko mladino, ki živi v manj ugodnih socialnih razmerah, v letu 2022.


Na razpis se lahko prijavijo kandidati, ki imajo od 1. 1. v letu, za katerega velja razpis, stalno prebivališče prijavljeno v Občini Radovljica in so vključeni v redno izvajanje prostočasnih aktivnosti in programov društev, klubov, glasbene šole, zasebnikov in drugih izvajalcev, ki so kot pravne osebe registrirane v poslovnem registru Republike Slovenije tudi za opravljanje dejavnosti izvajanja prostočasnih aktivnosti in programov za otroke in mladino (v nadaljevanju organizacije).

Več informacij na strani Občine Radovljica: https://www.radovljica.si/objava/676250

(Skupno 56 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost