Skoči na glavno vsebino

Teden otroka 2022

Osrednja tema letošnjega Tedna otroka, ki je potekal od 3. do 9. oktobra, je bila SKUPAJ SE IMAMO DOBRO. Pri Zvezi prijateljev mladine Slovenije so našli povezavo z naslovom pesmi Skp se mava dobr“, pri otrocih zelo priljubljenega NIPKEja, ki je letos tudi ambasador tedna otroka. Prijateljstvo je nekaj, po čemer mladi najbolj hrepenijo.

V času tedna otroka, ko vsi razmišljamo, na kakšen način bi otrokom popestrili vsakdan, smo učencem ponudili različne aktivnosti in dejavnosti na temo prijateljstva in skupnega druženja. Začeli smo z uvodom, predstavitvijo tedna otroka in himno preko šolskega radia, vsak dan se je med odmorom vrtela glasba po željah, vrhunec so bile karaoke in tradicionalna tekma med dvema ognjema in vlečenjem vrvi med ekipo učiteljev in učencev. Kaj mislite, kdo je bil boljši in močnejši? Vmes smo se spomnili in obeležili svetovni dan cerebralne paralize in dan učiteljev, skupinsko smo poslikavali šolsko igrišče, si med seboj pomagali. Za konec si je vsak razred in oddelek prislužil paket slastnih bonbonov. 

(Skupno 159 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost