Skoči na glavno vsebino

Digitalni boni za naše učence

Posredujemo vam informacijo o koriščenju digitalnih bonov. 

Do digitalnega bona 2022 so upravičeni tudi otroci in mladostniki z motnjami v duševnem razvoju, ki so vključeni v prilagojen program z nižjim izobrazbenim standardom ali posebni program vzgoje in izobraževanja. Digitalni boni tako pripadajo:

  • šoloobveznim otrokom, letos vključenim v 8. in 9. razred (tudi NIS),
  • srednješolcem,
  • osebam s statusom študenta ali
  • otrokom in mladostnikom, ki so vključeni v Posebni program vzgoje in izobraževanja do dopolnjenega 26. leta, od 3. stopnje dalje.

Digitalne bone lahko koristite od 15.6.2022 do 30.11.2022.

Upravičenost vaših otrok do digitalnega bona 22 lahko preverite tudi v aplikaciji eDavki s pomočjo davčne številke otroka oz. na portalu eDavki, kjer v polje za iskanje (zgoraj desno) vpišete davčno številko otroka in nato izberete možnost “Upravičenec do digitalnega bona”.

Več o digitalnih bonih si lahko preberete na spodnji povezavi:

https://www.gov.si/zbirke/storitve/digitalni-bon/

(Skupno 81 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost