Skoči na glavno vsebino

2. mednarodni sestanek partnerjev, Radovljica

23. in 24. avgusta 2022 je na OŠ Antona Janše potekal drugi mednarodni sestanek partnerjev v projektu GA-TE. Sodelavci v projektu smo pregledali dosedanje rezultate in delo, ki smo ga opravili. Predstavili smo pripravljena prilagojena gradiva za učence z MAS in imeli videokonferenco s skupino programerjev, ki pripravljajo mobilno aplikacijo GA-TE. Ob koncu sestanka smo načrtovali prihodnje dejavnosti, naslednjič pa se srečamo v Zagrebu, v maju 2023.

Naši partnerji iz OŠ Anton Skala iz Beograda in iz Centra za avtizem iz Zagreba so bili predvsem navdušeni nad okolico, ki jo naš kraj ponuja. Bivali so na Bledu, skupaj pa smo si na hitro ogledali tudi Radovljico, grad Kamen in se odpravili do Bohinjskega jezera.

Skupinska slika članov projekta GA-TE v Bohinju

Oglejte si tudi objavo na portalu Etwinning: https://school-education.ec.europa.eu/en/etwinning/projects/ga-te-good-application-education/twinspace/pages/transnational-meeting-2

(Skupno 10 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost