Začetek bralnega leta – bralna značka 2019/20

Učenci prvošolci so se udeležili svečanega dogodka podelitve knjig, s katerim obeležujemo začetek bralnega leta. V OŠ F. S. Finžgarja Lesce nas je pozdravil podpredsednik Društva Bralna značka Slovenije – pisatelj Slavko Pregl, najmlajše pa je s pravljico nagovorila pisateljica Barbara Hanuš.

Darilno knjigo za povabilo k branju ob 17. septembru, uradnem začetku nove bralne sezone, so prejeli vsi prvošolci v Sloveniji, zamejstvu in po svetu, in sicer slikanico pisateljice Svetlane Makarovič in ilustratorja Tomaža Lavriča – Škrat Kuzma dobi nagrado.

Delite vsebino:
Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
(Skupno 202 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost