Skoči na glavno vsebino

Srednja gostinska in turistična šola Radovljica

Z učenci 9. razreda smo si v okviru poklicne orientacije ogledali Srednjo gostinsko in turistično šolo Radovljica. Zaradi povečanega vpisa na programe nižjega poklicnega izobraževanja v zadnjih letih, so se odločili, da letos, na novo, našim učencem ponudijo program Pomočnik v biotehniki in oskrbi.

Prijaznemu sprejemu je sledil praktični prikaz dela v učilnici za gostinstvo. Učenci so lahko tudi sami preizkusili svoje sposobnosti. Pogovarjali so se z dijaki, ki so jih učili novih spretnosti, vse pod strokovnim nadzorom njihovega profesorja. Svetovalna delavka nam je razkazala šolske prostore. Pripravili so nam dodatne predstavitvene materiale ter bili na voljo za vsa vprašanja. V kratkem času smo izvedeli veliko novega. (A. Cvenkelj)

(Skupno 101 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost