Skoči na glavno vsebino

Obiskali smo CIRIUS Kamnik

V okviru poklicne orientacije smo si z učenci 9. razreda ogledali CIRIUS Kamnik.

Prijazna ekipa CIRIUSA, z ravnateljem na čelu, nam je že na začetku obiska dala prijeten občutek. Najprej smo pokukali v dom, kjer nam je dijak predstavil vsakodnevno življenje v domu in pestro popoldansko dogajanje. Nato smo si šli ogledati bazen, telovadnice, prostore za fizioterapijo in delovno terapijo. Povedali so nam, da v svoje delo pogosto vključujejo tudi živali. V drugem delu sta nam bila predstavljena oba srednješolska programa NPI. Bili smo prisotni pri pouku in v živo videli izobraževanje za pomožnega administratorja in pomočnika v tehnoloških procesih.

Bil je poučen, informativen in prijeten petek. (Andreja C.)

(Skupno 108 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost