Skoči na glavno vsebino

Prvi šolski dan 23/24

Spoštovani starši!

Začenjamo novo šolsko leto. Prvi šolski dan bo v petek, 1. 9. 2023. Učenci lahko v šolo prihajajo od 6.45. Kombiji bodo zjutraj vozili po običajnem voznem redu. Dejavnosti prvega šolskega dne se bodo pričele ob 7.45. Za učence 1. razreda bo pričetek ob 8.30.

Otroke, ki jih boste v šolo pripeljali starši, bo pred vhodom v šolo prevzel dežurni učitelj. Do začetka dejavnosti bodo počakali v manjših skupinah. Prvi dve uri bodo učenci preživeli z razredničarkami, nadalje bo pouk potekal po urniku. Malica bo organizirana, kosila pa ta dan ni.

Učence novince v šolo prvi šolski dan spremljate starši. Za vas bomo ob 9.45 organizirali kratek sestanek v zbornici. S seboj prinesite osebne izkaznice otrok.

Kosil prvi šolski dan ne bomo organizirali.

Šolski kombiji bodo v vse smeri odpeljali ob 12.05. Šolski avtobus in javni avtobusni promet vozi po voznem redu za čas šolskega pouka.

Starši ste preko eAsistenta prejeli sporočilo s povezavo do obrazca, preko katerega nam do četrtka, 31.8.2023 (do 9.00) sporočite, kdaj in kako bo vaš otrok prvi šolski dan odšel domov. V primeru, da šolo obiskuje več otrok, prosimo, da obrazec izpolnite za vsakega otroka.

Starše učencev novincev prosimo, da pokličejo v našo svetovalno službo na tel. št. 04 537 49 14.

Veselimo se ponovnega srečanja z učenci in uspešnega sodelovanja z vami.

Lep pozdrav,

vodstvo šole

(Skupno 219 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost