Skoči na glavno vsebino

Vabilo k ogledu oddaje Digitalne pasti

Spoštovani starši,

vabimo vas, da si v ponedeljek, 3. aprila 2023, ob 20.00 uri na spletnem mestu www.neodvisen.tv v živo ogledate oddajo z naslovom Digitalne pasti – družbena omrežja in umetna inteligenca.

Oddajo bo vodil Bojan Kodelja, kot gosta pa sta povabljena Nataša Pirc Musar (zelo dobra poznavalka družbenih omrežij in umetne inteligence, predsednica Republike Slovenije) in Miha Kramli (terapevt z bogatimi izkušnjami in vsakodnevno prakso pri delu z zasvojenimi kot vodja Ambulante za zdravljenje zasvojenosti v Novi Gorici).

Oddaja se bo posvečala realnosti digitalnega sveta otrok in mladostnikov ter kako le-ta vpliva na mlade, starše in učitelje.

Vljudno vabljeni k ogledu!

(Skupno 73 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost