Skoči na glavno vsebino

Zimski športni dan v Kranjski Gori in Planici

V četrtek, 16. 3. 2023, smo imeli drugi zimski športni dan. Ko smo prišli na matično šolo, smo pomagali nesti opremo in malico v kombije. Odpeljali smo se proti Kranjski Gori in Planici. Ko smo prišli v Kranjsko Goro, smo nesli smuči do smučišča in tam oblekli smučarsko opremo. Nekaj časa smo smučali, nato smo šli na malico. Bila je okusna. Potem, ko smo pojedli, smo šli naprej smučat. Ko smo končali, smo šli do kombija, se preoblekli in preobuli.

Tekači smo se odpeljali mimo Žirovnice, Jesenic in Kranjske Gore vse do Planice. Tudi mi smo najprej nekaj časa tekli, nato smo imeli malico. Po malici smo še malo tekli.

Potem smo se odpeljali v Radovljico. Po kosilu smo nekateri imeli namizni tenis, ostali pa so odšli domov. Imeli smo se zelo lepo. Zelo lepo sončno vreme je bilo.

Napisali učenci DE

(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost