Skoči na glavno vsebino

Potepuhi v vodnem parku

V petek, 27.1., smo se po pouku z avtobusom odpeljali v Bohinj v Vodni park. Učiteljica Janja je za vse prevzela zelene zapestnice. V vodnem parku smo počakali še Nušo. Nato smo se odpravili do garderobe in se preoblekli v kopalke. Skupaj smo šli do tuša, saj smo se morali stuširati, preden smo šli v bazen. Nato smo skočili v vodo in šli plavat. Vmes smo se razvajali v jacuziju. Po malici smo se odpravili na tobogan. Vsak se je peljal 3-krat, nato smo šli še malo plavat. Judita, Tajda in Nuša so si šle posušit lase. Potem smo prišli še fantje. Stuširali smo se, posušili lase in se preoblekli. Počakali smo še ostale in nato šli skupaj do recepcije. Počakali smo Juditino in Nušino mamo, nato pa odšli na avtobusno postajo in se z avtobusom odpeljali proti Radovljici. Preživeli smo zelo lepo popoldne. 

POTEPUHI Andraž, Alex, Aljaž, Nuša, Jan, Matej, Judita, Tajda ter učiteljici Janja in Bojana

(Skupno 103 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost