Skoči na glavno vsebino

Sprememba cen šolske prehrane

Spoštovani starši.

Iz Osnovne šole Antona Tomaža Linharta Radovljica, ki za našo šolo pripravlja obroke, so nas obvestili, da so zaradi dviga cen živil, morali slediti podražitvam in bodo od 1. 4. 2022 dalje veljale spremenjene cene šolske prehrane.

V obrazložitvi navajajo, da so se testenine podražile za 20%, zmrznjeni izdelki za 30%, perutnina za 15%, meso za 30%. Prejeli so sporočila tudi o drugih podražitvah, zato pričakujejo višje cene moke, kruha, olja, mleka, dietnih izdelkov, lokalno pridelane hrane, BIO izdelkov… Življenjski stroški so se v enem letu (februar 2021 – februar 2022) dvignili za 6,3%.

Prilagamo tabelo posameznih obrokov s cenami.

Hvala za razumevanje in vas lepo pozdravljam.

Jelena Horvat, v.d ravnateljice

(Skupno 64 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost