Skoči na glavno vsebino

Posvet “Poletimo skupaj”

Nekaj utrinkov s posveta o možnostih vključevanja otrok z motnjo v duševnem razvoju v svet dela – Poletimo skupaj! (28. 3. 2022)
V prvem delu posveta so se predstavili učenci, ki sodelujejo v projektu »Socialna vključenost, Enakopravnost in Možnosti za vse” (projekt SEM), in predstavnika delovnih organizacij, ki te mlade sprejemajo v svoja delovna okolja. Spregovorili smo o izzivih, strahovih, možnostih in dodani vrednosti zaposlovanja mladih z motnjo v duševnem razvoju.

V drugem delu so bile predstavljene možnosti urejanja statusa mladih z motnjo v duševnem razvoju po izstopu iz šolskega sistema ter najpogostejše oblike delovnega in socialnega vključevanja, ki so trenutno na voljo.

Zadnji del srečanja je bil namenjen namenjen vprašanjem, mnenjem in razmišljanjem obiskovalcev posveta.

Hvala vsem sodelujočim in udeležencem na posvetu.

IMG_1077

Slika 1 of 10

(Skupno 94 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost